Dlaczego my

1. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, porównywalne z cenami promocyjnymi w niektórych sklepach na rynku. U nas są to ceny stałe.

2. Spośród licznych sklepów tej branży wyróżnia nas przede wszystkim ogromne zaplecze magazynowe. Zdecydowana większość sklepów internetowych działa na zasadzie pośredników i dopiero w momencie złożenia zamówienia sprowadzają towar.

3. Nikt nie lubi czekać na towar, dlatego dokładamy wszelkich starań aby towar był wysłany najpóźniej w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Niecierpliwych klientów zachęcamy do korzystania z kuriera GLS, który jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Udało się nam wynegocjować bardzo rozsądne ceny na wysyłki kurierskie, porównywalne z cenami Poczty Polskiej.

4. Mamy doświadczonych i sympatycznych konsultantów, którzy bardzo dobrze znają rynek i towar. Zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc w wyborze, bądź w znalezieniu właściwego towaru. Każdy z naszych konsultantów specjalizuje się w jednym z systemów bitewnych oraz w grach planszowych i karcianych, tak więc kontaktując się z nami zawsze znajdziesz odpowiedź na szczegółowe pytania dotyczące większości gier. Jeżeli zadzwonisz do nas i powiesz że potrzebujesz tę grę ze statkami" albo „takie karty, które mój wnuczek u was kupuje i ma być tam Emberlimb”, to dokładnie będziemy wiedzieć co mamy wysłać.

5. Oferujemy najszerszy wybór gier planszowych w Polsce. Mamy ponad 12000 produktów, wśród których prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Od prostych gier dla dzieci, do ciężkiego kalibru gier dla fanów.